صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاری مراسم افتتاحیه روند ارزیابی کسب جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در شرکت گاز استان همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان همزمان با حضور هیات ارزیاب جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در همدان، در روز دوشنبه دوم دیماه 1398 مراسم افتتاحیه روند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در سالن سیمنار ستاد مرکزی شرکت گاز استان همدان برگزار شد.

در ادامه فرایند کسب جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز  در شرکت گاز استان همدان صورت گرفت: 

برگزاری مراسم افتتاحیه روند ارزیابی کسب جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در شرکت گاز استان همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان همزمان با حضور هیات ارزیاب جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در همدان، در روز دوشنبه دوم دیماه 1398  مراسم افتتاحیه روند ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در سالن سیمنار ستاد مرکزی شرکت گاز استان همدان برگزار شد. 

در این مراسم که با مشارکت هیات رئیسه شرکت گاز استان و مسئولان و کارکنان این شرکت برگزار شد، مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم به هیات ارزیاب و تقدیر از تلاش های همکاران و کارکنان شرکت در خصوص تمهید کسب این جایزه، بهبود و ارتقا امور اجرایی در سازمان شرکت گاز استان همدان و در نتیجه رضایت حداکثری مردم و مشترکین را از اهم اهداف این شرکت بر شمردند. 

مهندس عبدا... فیاض ابراز امیدواری کرد که در سایه تلاش همکاران و پیگیری های مستمر جهت اصلاح فرایندها و روندهای اجرایی که طی سالهای اخیر در شرکت صورت گرفته است، شرکت گاز استان همدان جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در سال جاری را کسب نماید. 

در ادامه پس از معرفی اعضای محترم هیات ارزیاب  مسئول این هیات در خصوص روند ارزیابی و جلسات تخصصی کمیته ها و برنامه زمانبندی ارزیابی که 2 روز به طول خواهد انجامید و همچنین برگزاری نشست جمع بندی و اختتامیه توضیحاتی ارائه نمود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/02 - ١٢:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1524

خروج
تصاویر منتخب