كوچك يا بزرگ كردن بخش :.مناسبت‌ها و پيام‌ها
07:071395/9/13 شنبه
رونمایی از کتاب ترجمه منظوم دعای کمیل به خط و ترجمه استاد مروج همدانی در شرکت گاز استان همدان

 آیین نکوداشت حجت و الاسلام و المسلمین حاج احمدعلی مروج همدانی و رونمایی از کتاب ترجمه منظوم دعای کمیل به خط و ترجمه استاد مروج همدانی باحضور مدیرعامل شرکت گاز استان همدان، جمعی از روحانیون معزز حوزه های علمیه، مسئولین استانی و تعدادی از کارکنان شرکت گاز استان همدان در محل نمازخانه شرکت برگزار گردید.

در این مراسم مهندس مهدوی مدیرعامل شرکت گاز استان همدان ضمن تجلیل از این عالم وارسته، فرمودند: در بازدید عید نوروز سال 1395 دست نوشته های استاد مروج مورد توجه قرار گرفت که پس از بررسی های لازم، این دست نوشته ها توسط واحد روابط عمومی شرکت، در قالب کتاب، تدوین و چاپ شده است.

در ادامه، سخنران مراسم ضمن تکریم از استاد مروج که از سال 1367 اقامه نماز ظهر و عصر شرکت گاز همدان را به عهده دارند، بیان نمود، این چنین مراسم هایی نشانه تجلیل از علم و فضیلت است که موجب اشاعه فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) خواهد شد.

در پایان مراسم از کتاب ذکر شده تحت عنوان ترجمه منظوم دعای کمیل به همراه ضمیمه سوره مبارکه صافات و زیارت امام حسین(ع)و مختصری از زندگینامه استاد مروج، رونمایی گردید و تعدادی از این کتب به مدعوین و همچنین تعدادی به ادارات استان هدیه گردید.

            

روابط عمومی
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما