08:421395/7/5 دوشنبه
مراسم جشن عید غدیر شرکت گاز استان با حضور بیش از 3000 نفر

باسمه تعالی

شرکت ملی گاز ایران

شرکت گاز استان همدان

 

به مناسبت عید سعید غدیرخم، مراسم جشن باشکوهی باحضور کارکنان شاغل ، بازنشستگان و خانواده های آنان ،طی 2 مرحله  در شرکت گاز استان همدان برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان: مراسم جشن عید غدیر شرکت گاز استان با حضور بیش از  3000 نفر از کارکنان،همسران و  فرزندان کارکنان طی 2 مرحله در نوبت صبح و بعدازظهر توسط روابط عمومی این شرکت و با همکاری دیگر واحدها و همکاران برگزار گردید و به کار خود پایان داد.

طی این مراسم ها پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، مدیرعامل شرکت گاز استان همدان ضمن خیر مقدم به  حاضرین  ، اظهار امیدواری نمود که برنامه ها و اقدامات انجام شده مورد قبول شرکت کنندگان واقع شده باشد .

مهندس محمد مهدی مهدوی ضمن تقدیر از حضور پرشور همکاران و خانواده های آنان از دست اندرکاران برگزاری این مراسم ها  تشکر کرد و در ادامه سخنانی راجع به عظمت و محتوای واقعه غدیر را بیان فرمودند.

 پس از سخنان مدیرعامل شرکت گاز استان ، گروه  های هنری به اجرای برنامه های تنظیم شده از جمله : سرود و تواشیح  ،تک خوانی ،نمایش طنز ،شعبده بازی ، مسابقه ودیگر برنامه های متنوع  پرداخته و لحظات شاد  و  مفرحی را برای حضار فراهم  کردند. در پایان هر مرحله جشن از حضار پذیرایی ناهار و شام صورت گرفت.

طبق این گزارش: در مراسم های جشن مذکور که با حضور پرشور و استقبال کم نظیر خانواده های کارکنا ن شرکت گاز استان همدان همراه بود علاوه بر  اجرای برنامه های شاد و بدیع  ، مواردی همانند : تقدیم هدایا به کارکنان ،همسران و فرزندان  شرکت کننده  و علاوه بر آنها به بیش از 20  نفراز فرزندانی که در رشته های مختلف ورزشی، قرآنی، تحصیلی و هنری مقام کسب کرده بودند ، اهداء جوائز صورت گرفت.  لازم به ذکر که در هرنوبت از این جشن مراسم عقد یک زوج جوان انجام شد و هدایایی نیز به ایشان تقدیم گردید

در طول مدت برگزاری و اجرای این برنامه ، علاوه بر حضور وحمایت مستمر  مدیر عامل و اعضاء  هیئت مدیره  شرکت ، واحدهایی همانند : خدمات اجتماعی و رفاهی ، امور اداری ، امور مالی  ،حراست، خدمات تاکسیرانی و سایر واحدها همکاری های خوب با اداره روابط عمومی شرکت  داشته اند .

                

            روابط عمومی
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما