چهارشنبه 2 خرداد 1397   06:31:00
اخبار
11:391395/3/5 چهارشنبه
تاکنون، بیش از 550 هزار و 700 مشترک در استان همدان اعم از خانگی، صنعتی، تجاری، نیروگاهی وکشاورزی از نعمت گازطبیعی برخوردار هستند.

تاکنون، بیش از 550 هزار و 700 مشترک در استان همدان اعم از خانگی، صنعتی، تجاری، نیروگاهی وکشاورزی از نعمت گازطبیعی برخوردار هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان : مدیر عامل  این شرکت، در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سوم خردادماه سالجاری برگزار گردید، ضمن اعلام این خبر افزود:

در حال حاضر، بیش از  8 هزار و 660  کیلومتر شبکه گذاری اجرا شده است و  بیش از  305 هزار و 800 علمک در استان نصب شده و 586 هزار خانوار شهری و روستایی از گاز طبیعی استفاده میکنند.

 مهندس محمد مهدی مهدوی اظهار نمودند : هم اکنون تمامی 29  شهر  از 9 مرکز شهرستان استان و  تعداد 934 روستا ، مصرف کننده گاز طبیعی هستند و هم  اکنون  نیز عملیات گازرسانی در  57 روستای دیگر استان  تداوم دارد که به این ترتیب نرخ کل جمعیت  بهره مند از گاز طبیعی  دراستان همدان،    به 99 درصد    ( شهری100% و روستایی 6/97%) رسیده است که به مراتب از متوسط نفوذ کشوری بیشتر است. لازم به ذکر است تمامی  روستاهای شهرستان های رزن، بهار و فامنین از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند. 

وی اضافه کرد :  تعداد 1967 مشترک صنعتی و کشاورزی جزء و عمده،  11 شهرک صنعتی و   7 ناحیه صنعتی  و 43 جایگاه CNG در استان در حال بهره برداری از گاز طبیعی می باشند.

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در ادامه اعلام کرد: طی سال 1394،   483  کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا و  9100 انشعاب جدید نصب شده است،  2 میلیارد و 581 میلیون مترمکعب   نیز  گاز طبیعی مصرف شده و همچنین  163 واحد صنعتی، کشاورزی جزء یا عمده گازدار و  تعداد  103 روستای جدید نیز به روستاهای گازدار استان اضافه شده است.

مهندس مهدوی در پایان اعلام کرد: مطابق سال های قبل، در سالجاری نیز، تمامی مشترکین خانگی شهری، روستایی و سکونت گاههای عشایری تحت پوشش بیمه حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی قرار گرفته اند و خسارتهای احتمالی ناشی از مصرف گاز طبیعی در منازل مسکونی(فوت، نقص عضو دائم، جراحات و هزینه های پزشکی و خسارت های مالی) از طریق شرکت بیمه پارسیان قابل پرداخت خواهد بود. مشترکین مسکونی    حادثه دیده، بایستی حداکثر ظرف مدت ده روز، شرکت بیمه گر را مطلع و نسبت به دریافت خسارتهای متعلقه اقدام نمایند. حق بیمه دریافتی به ازای هر خانوار(یا هر واحد) در هرماه، معادل 500 ریال می باشد که در قبوض گازبهاء منظور می گردد.

 

روابط عمومی
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما