چهارشنبه 2 خرداد 1397   06:30:53
اخبار
09:581395/2/13 دوشنبه
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان: مراسم افتتاحیه با تلاوت آیاتی از کلام وحی و سرود جمهوری اسلامی و با حضور ریاست محترم آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران، کارشناسان آن امور،‌مدیریت محترم عامل شرکت گاز استان همدان و معاونین و رؤسا واحده

سامانه آموزش مجازی با حضور رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان همدان افتتاح گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان: مراسم افتتاحیه با تلاوت آیاتی از کلام وحی و سرود جمهوری اسلامی  و با حضور ریاست محترم آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران، کارشناسان آن امور،‌مدیریت محترم عامل شرکت گاز استان همدان و معاونین و رؤسا واحدها ونواحی در مرکز آموزش شرکت گاز استان همدان برگزار گردید.

در این مراسم مهندس مهدوی ضمن خیرمقدم به میهمانان، دقایقی پیرامون اهمیت آموزش در سطح شرکت ملی گاز ایران و نقش آموزش مجازی در پیشبرد اهداف سازمان و کارایی مؤثرتر کارکنان صحبت کردند.

سپس مهندس فرشیدی رئیس محترم آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران به زیرساخت هایی که از سال 1393 شروع شده است و همچنین برنامه های آموزشی در سال 1395 اشاره کردند و فرمودند با توجه به تلاشهای    شبانه روزی همکارانشان در امورآموزش شرکت ملی گاز ایران در خصوص برنامه ریزی سامانه جدید، انشاء ا...  برنامه های آموزش با سامانه آموزش مجازی تبیین میگردد.

ایشان در ادامه به راه اندازی سیستم ال سی اشاره کردند و گفتند که با راه اندازی این سیستم و با ارزیابی های انجام شده کار بزرگی صورت میگیرد . اظهار امیدواری کردند که سامانه آموزش تا آخر سال 1395 در تمامی شرکت های گاز استانی راه اندازی گردد و آموزش مجازی و نوین جایگزین سیستم های قدیمی آموزش گردد.

 

                 

روابط عمومی

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما