چهارشنبه 2 خرداد 1397   06:30:11
اخبار
15:121395/6/7 يكشنبه
گزارش عملکرد هفته دولت

شرکت ملی گاز ایران

شرکت گاز استان همدان

 

42 پروژه گازرسانی به روستاهای استان همدان  در ایام هفته دولت سال 1395  به بهره برداری رسید و یا عملیات اجرایی آنها آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان: مدیر عامل  شرکت گاز استان همدان، ضمن اعلام این خبر افزود :

 در هفته دولت سالجاری تعداد 32 پروژه گازرسانی به روستاها از توابع شهرستان های :همدان، ملایر، نهاوند، اسدآباد، کبودراهنگ و تویسرکان در استان  افتتاح  و به  بهره برداری رسید که  برای این تعداد روستا بیش از   183 میلیارد ریال هزینه صرف  شده و حدود 2150 خانوار جدید روستایی  به مصرف کنندگان استان افزوده گردید.  مهندس محمد مهدی مهدوی افزود : همچنین  به همین مناسبت ، گازرسانی در 10 روستا ی دیگر نیز از توابع شهرستان های نهاوند و ملایر با پیش بینی اعتباری بالغ بر  27 میلیارد ریال ،کلنگ زنی شده اند،                       که 230خانوار روستایی را دربرمیگیرد.

تاسیسات و حجم عملیات پروژه های مذکور بالغ بر 206000 متر خطوط شبکه تغذیه، 2400 علمک ، 6 ایستگاه تقلیل فشار را شامل می شود. با احتساب روستاهای به بهره برداری رسیده در هفته دولت، تعداد روستاهای گازدار استان به 965 روستا میرسد و نفوذ گاز در جمعیت روستایی استان نیز به 98/5 درصد ارتقا می یابد، ضمن اینکه با گازدار شدن 38 روستای فعال در سالجاری،  در پایان سالجاری تعداد روستاهای گازدار استان به 1003 روستا و نفوذ گاز در خانوار روستایی استان نیز به 99/5 درصد  ارتقا خواهد یافت.

             

روابط عمومی شرکت گاز استان همدان

تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت گاز استان همدان است.
مجری سایت : شرکت سیگما